Tvorba stránek Kamerové systémy Webhosting Správa IT Správa serverů
Výlety před koncem roku '15
Přidáno: 12.PROSINCE 2015
Před koncem roku jsme stihli podniknout ještě několik příjemných outdorových akcí a to jak pěšky, tak třeba i na kolech. Venku jsme zkrátka rádi a než nám na plno začala hokejová sezona, byl čas i chuť na to podnikat zajímavá dobrodružství. Zajímavé je, že během zimního zápřahu, kdy se lítá z ...
Přečteno: 5097x   CELÝ ČLÁNEK    

Blog > Detail článku


26.KVĚTNA 2012
Návštěva Monster truck show v Příbrami
Po výletě do Zoo Ohrada jsme rovnou zavítali na chlapskou akci a tou byli monter trucky a kaskadérská show v Příbrami.
Šlo o příjemně strávený čas s vůní benzínu, pálících se gum a trochu i pálení spojek u kaskadérských aut. Kristiánek byl dle očekávání nadšen a vůbec se mu odtamtud nechtělo.. :-)
K vidění bylo driftování, jízda po dvou kolech a velice úspěšné "otočení Favorita přes boudu".. Na závěr vyrazily dva monster trucky, které v nás vzbuzovali patřičný respekt a totálně zdemolovali dva Favority, což byla opravdu paráda.

     

Co je Monster Truck Show? Jde o kaskadérské vystoupení, kde tým kaskadérů předvádí nebezpečné kousky se svými vozy. Uvidíte gumování, smyky, úhybné manévry, průjezd ohnivou bariérou, jízdu Doppel Opelem (Opel Vectra se dvěma k sobě svařenými předky), jízdu po dvou kolech se zapojením diváků a na závěr jízdu dvou Monster Trucků, které svými obřími koly drtí vozy pod sebou.

Vznik show sahá daleko do minulosti. Působí zde už několikátá generace zabývající se automobilovou show. Své uměni naši předchůdci předváděli i v zahraničí. Velký úspěch sklidili se svým představením také v bývalém SSSR. Naše skupina vznikla před 6 lety. Zakladateli byli Tomáš Zelenay a Emil Chaloupka. Cokoliv uvidíte na našem skvělém představení od malého šroubku až po obří monster, je vyrobeno vlastní pílí a šikovností zakladatelů. Zakládáme si na propagování nejen skvělé zábavy, ale především českého umu.

  


ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ:
Prodej vstupenek zajišťuje pořadatel na místě.
Dospělí a děti nad 15 let: 200 Kč
Děti od 4 do 15 let: 150 Kč
Děti do 4 let: zdarma
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti + občerstvení pro všechny 4 osoby): 550 Kč
Držitelé průkazu ZTP/P (bez doprovodu): zdarma
  HOKEJOVÉ ODKAZY
BANDA HOKEJEK 2007

  REKLAMNÍ PLOCHA